Projelerimiz

3.Havaalanı Projesi 


Yüceller Elektrik ve Güvenlik Sistemleri olarak çağın en büyük projelerinden biri olarak gösterilen 3.Havaalanı şantiyesi başladığı günden beri firmamız bu proje içerisinden yer almaktadır. Şu ana kadar gerek altyapı gerekse ana enerji hatlarının çekilmesi konusunda firmamız çalışmalarını hızla sürdürmektedir.Bu büyük projenin parçası olmaktan gurur duymaktayız.

3.Havaalanı Şantiye çalışma fotoğraflarımız için tıklayınız.

Devam Eden Diğer Projelerimiz

Yeni Yaşam Konakları

İstanbul/Arnavutköy’de devam eden 140 dairelik Arnavutköyün en büyük sosyal konut projelerinden biri olan Yeni Yaşam Konaklarında elektrik uygulama ve proje işlemleri hızla devam etmektedir.

Başak Palace

İstanbul’un en genç ve en modern ilçelerinden biri olan Başakşehir’de inşa edilen Başak Palace projesi iş ve ulaşım ağlarına yakınlığıyla avantajlı bir konumda yer alıyor. Modern yapı özelliklerini, neo-klasik mimari ekolle birleştiren proje, butik konsepte tasarlandı. Projede akıllı bina teknolojisiyle ev sahiplerinin hayatı kolaylaşacak. 

Özel Vadi Park Konutları

80 adet daire ve 8 adet lüks villadan oluşan Özel Vadi Park Konutlarının tüm elektrik ve kamera güvenlik sistemleri yapımı tarafımızca başlanmıştır.

Vefa Konutları

Akpınar Sanayi Bölgesinin hemen bitişiğinde, TOKİ ve KİPTAŞ konutları yanında, 35.000 m2 alan içinde  Nazmi Akpınar Grup tarafından 720 konutluk Hadımköy VEFA Konutları projesi hayata geçiriliyor. Projede 112 adet 3+1 ve 589 adet 2+1 konut bulunmaktadır. VEFA Konutları; Emlak Planlama, İnşaat Proje Yönetimi ve Tic. A.Ş. müşavirliği, Arnavutköy Belediyesi iştiraki, ARAŞ Arnavutköy İnş. Yat. Taah. Hiz. Nak. Gıda San. Tic. A.Ş. işbirliği projesidir.